Za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy. Komentarze obrażające innych użytkowników i groźby będą skutkować eliminacją ich treści.

niedziela, 8 września 2013

Telefon zaufania

Już jest! Jedyny darmowy periodyk o charakterze kabaretowym – ciepło przyjęty itd.
Jeśli chciałbyś się dowiedzieć co u Tatarów wybuduje stłuczone kolano, chciałbyś uzyskać poradę życiową, albo nie poznać nazwiska prześladowanej rodziny, to szybko pędź na naszego facebooka lub idź do kościoła na mszę jak przystało na prawdziwego katolika.


Tylko w najnowszym wydaniu ostrzeżenie o kłamstwach, plotkach i pomówieniach, o których wie już naczelny Wróżbita z Papalandu. On wszystko Wam wyjaśni, rozwieje wątpliwości. Ale skąd o tym wszystkim wie, jak posiadł prawdę objawioną? Tego nie wie nikt.


Jeżeli jesteś w pilnej potrzebie, masz zaburzenia psychiczne, spotkałeś wnuka lub syna skrajnego lewicowca, masz dziadka w Wehrmachcie, albo wszędzie widzisz komunistów, którzy rozsiewają plotki i pomówienia to dzwoń:
tel. 515-911-338
Przedstaw się z imienia i nazwiska i powiedz co Cię trapi. Wróżbita wyjaśni Ci wszystko i ukierunkuje pozytywnie Twoje myśli. Nie czekaj! Dzwoń już teraz! Pytaj o wynajem zaplecza budowy za grosze, o prywatyzację Śmietniska, o niekończący się remont Granit Platz, o zatrudnienie asystentów i doradców, o ścieżki rowerowe, o skocznię narciarską i o telefony "pod wpływem" do obcych redakcji. Wróżbita zna odpowiedź na każde pytanie.

Pamiętaj – uprzedź, że rozmowę nagrywasz, a następnie nie zapomnij jej opublikować w internecie!

Na koniec odwiedź facebooka mistrza poezji i prozy i spójrz jak z uśmiechem i błędami komentuje poczynania swojego przełożonego. Dobre?4 komentarze:

 1. Czy to się dzieje naprawdę? :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Kryspin Listopad8 września 2013 13:19

  Proponuję akcję: "wszyscy dzwonimy do Staszka o 3 w nocy z ważnymi informacjami". Przedstawiamy się imieniem i nazwiskiem, podaję przykłady: Albin Sierpień, Teofil Marzec, Augustyn Czwartek, Joachima Grzejnik. Podajemy ważne wiadomości np.: radny Klinowski zrzuca gniazda gawronów na placu Solidarności, radny Odrozek pije piwo nad Skawą, Leon jeździ taczkami po rynku i niszczy szlachetny granit, w barze u Bogdana Siłkowska rozmawia z Grodzką - trzeba szybko wysłać płaszczkę z aparatem itp. Może nasz wspaniały rzecznik sam zareaguje i w środku nocy pomknie swoim srebrnym rumakiem na miejsce zdarzenia, w takim wypadku należy go sfotografować, będą dowody że nasz kochany pan Stasiu o każdej porze dnia i nocy jest gotowy żeby służyć społeczeństwu.

  Panie Staszku, to tylko taki żarcik, proszę mnie nie pozywać, nie mam znajomych w sądzie. :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy to prawda, że pan zbiera podpisy o braku wiedzy na temat referendum?
  Ciekawe co odpowie rzecznik.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety Gładysz istnieje. Ta postać nie jest zmyślona, żyje w gminie Mucharz i dużo udziela się po sąsiedzku.

  OdpowiedzUsuń