Za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy. Komentarze obrażające innych użytkowników i groźby będą skutkować eliminacją ich treści.

piątek, 30 maja 2014

Prawdziwy socjolog

Jest taki pomysł! Żeby gender nie zginęło wśród codziennych informacji. No i nie ginie, chociaż znaczenia nie ma to żadnego. Do tej pory trwają poszukiwania gendera z fontanny:


Ale żeby pamięć o genderze nie zginęła zupełnie, trzeba było wymyślić coś nowego. Najlepiej coś o wyborach. No i wymyślili – bandziorów. Socjologowie w całej europie dumają nad sukcesem wyborczym najlepszej ze wszystkich partii wśród tej grupy społecznej. Wiele światła na sprawę rzuca zestawienie typowych kandydatur w różnych wyborach oraz typowych wyborców. Zestawienie przygotował znajomy naukowiec z Monachium.

Już na pierwszy rzut oka widać z czego wynika wyborcza preferencja. Oficjalnego oświadczenia lokalnych władz najlepszej partii nie ma i nie będzie bo gender może zostanie wójtem po sąsiedzku. Zawsze to lepiej mieć za sąsiada "swojego chłopa", nawet jeśli miałby być z innej partii i mówić, że nasza partia to aferzyści.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz